غلطک صنعتی چیست؟!

غلطک صنعتی
غلطک صنعتی


اجزا و قطعاتی و در واقع ماشین هایی صنعتی هستند که در حقیقت کاربردها و نقشهای مختلفی دارند. گروه صنعتی تام تجهیز اسپادانا با استفاده از تیم مهندسی و مجرب خود، بکاربردن متریال عالی، بهره مندی از تجهیزات با کیفیت و تخصصی سعی در تولید و ساخت هرچه بهتر این غلتک های صنعتی نموده است.


در اینجا به شرح بعضی از نمونه های غلطک های صنعتی اشاره می کنیم:

غلطک صنعتی
غلطک صنعتیغلطک کراکر :

این غلطکها اصولا در صنایع غذایی مانند صنعت آردسازی، روغن کشی و خوراک دام و خوراک طیور کاربرد دارد. این رول ها در آسیاب کردن غلات مورداستفاده قرار می گیرند.


غلطک های پرس:

این رول ها در سایز و ابعاد مختلفی ساخته می شوند .معمولا در صنایع فولاد مورداستفاده قرار میگیرند. صنایع فولادی که تولیدکننده ورقهای پوشش داده شده توسط روی و قلع و ... هستند.

 

غلطکهای دبورینگ:

این نوع رول ها هم مانند رول قبلی کاربردی مشابه دارند. و در سایزهای مختلف با استفاده از آلیاژهای گوناگونی ساخته میشوند.


غلتک فلیکر:

این نوع رول برای خوردکردن انواع غلاک و روغن کشی کاربرد دارند. همچنین در صنایع خوراک دام و طیور نیز استفاده می شوند.

غلتک فلتنر:

این نوع رول با پوشش کروم سخت در سایزهای مختلفی تولید میشوند.

رول های هرزگرد:

این نوع رول ها در صنایع فولادی تولیدکننده ورقهای گالوانیزه و با پوشش های مختلفی مثل روی و قلع کاربرد دارند اما این نوع رول با پوشش لاستیکی ساخته می شود.

غلطک پرس (فلت):

این نوع رول برای فشرده کردن با پوشش لاستیک و در سایزهای مختلف ساخته می شود . این نوع رول در صنعت چوب و کاغذ سازی کاربرد دارد.

غلطک های تنشن لولر:

این نوع رول مشتمل از غلتکهای پشتیبان، رول میانی ورول کاری است که میتواند پوشتش کروم سخت داشته باشد و یا نداشته باشد. در صنایع فولاد تولیدکننده ورقهای با پوشش گالوانیزه و روی و قلع کاربرد دارد.


محصولات تام تجهیزاسپادانا